Jsme s Vámi již od roku 1993

Informace

Variabilita

Vyrábíme čalouněné variabilní sedací soupravy. Zákazník si tedy může sedací soupravu sestavit z jednotlivých modulů z naší nabídky, kterou naleznete v katalogu na úvodní straně. U každé sedací soupravy je možné navíc objednat očalounění rozkladu, metráž látky, či polštářky v libovolné látce.

 

Dodací lhůta

Momentálně máme kvůli velkému množství objednávek dodací lhůty 6 - 8 týdnů. Prosíme tedy o trpělivost, usilovně pracujeme na zkrácení této delší dodací doby.

 

Doprava

Dopravu zajišťujeme naším nákladním vozem. Je to však doprava bez stěhování. Řidič jezdí bez závozníka, proto je nutné, aby při předání vždy byl někdo schopný sedací soupravu převzít. Dodání je k prvním uzamykatelným dveřím.

 

Platební podmínky

Platba za sedací soupravu se provádí hotově při předání zboží. Je samozřejmě možné provést platbu převodem na účet, sedací souprava však musí být uhrazena nejpozději den před expedicí.

 

Vzorková výstava sedacích souprav

Všechny sedací soupravy máme vystavené v naší výrobě v Krásné Lípě (kromě doby, kdy vystavujeme své výrobky na veletrzích či výstavách, viz. Novinky). Navštěvu výstavky je vhodné uskutečnit ve všední dny od 8 - do 15 hodin. Po domluvě je možné i v jiný termín, který je třeba dohodnout telefonicky nebo mailem, viz Kontakty.

 

 

TOPlist